Кошик
2 відгуків

«VEKA» ник

+380 показати номер

«VEKA» ник

Пластикові вікна та двері VEKA VEKA Ukraina – дочірня компанія німецького концерну VEKA AG, який вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних і дверних систем з пластику. Продукція фірми експортується по всьому світу, а саму компанію називають лідером ринку ПВХ профілів. Пропоновані в Україні профілі для пластикових вікон мають всі необхідні ліцензії та сертифікати відповідності провідних європейських інститутів. З наших профілів можна виготовити – стандартні і посилені віконні та дверні конструкції, а також вироби нестандартних розмірів і форм для реалізації оригінальних архітектурних проектів. Основними перевагами металопластикових вікон з наших профілів є: Привабливий дизайн. Вони відрізняються витонченими лініями і можуть бути пофарбовані в будь-який колір по каталогу RAL. Вікна легко вписати в інтер'єр і екстер'єр будівлі, створивши елегантне рішення.
Функціональність. Профілі VEKA стійкі до впливів навколишнього середовища, мають високий рівень шумо - і теплоізоляції, тому на їх основі виходять одні з кращих пластикових вікон в Україні.
Практичність. Конструкції не потребують спеціалізованого догляду або обслуговування і збережуть привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.
Безпека. Висока ступінь захищеності гарантується використанням профілю з підвищеною міцністю і відмінною якістю складання профілів.
Вибираючи якісні вікна з металопластикового профілю ― вибирайте VEKA!

Вітрина